Słowem wstępu

O mnie w kilku słowach:

Emancypantka –  bo kocham wolność, we wszystkich jej wymiarach. Bloguję, bo mogę. Bloguję, bo myślenie na głos, czyli pisanie, jest dla mnie najlepszą formą ekspresji. Nie ograniczam się tematycznie. Wolność nie lubi ograniczeń. Blog ten służy jej dotykaniu, definiowaniu, poznawaniu.

Bycie kobietą w naszych czasach jest fascynującym przeżyciem i wyzwaniem, ale też doznaniem. Emancypacja przeżywa swój mocny rozwój. Warto to widzieć, a ja o tym piszę tak, jak to widzę z punktu widzenia swojego życia. Z punktu widzenia Polki, Europejki.

Między wieloma pasjami, sukcesami i porażkami spełniam marzenia i  szukam własnego tempa oraz równowagi w życiu. Nie walczę z czasem, a on nie walczy ze mną. Slow&smart. Życie mnie nauczyło, że jestem skazana na sukces. Przyjmuję to z pokorą 🙂

Prywatnie uwielbiam swoją rodzinę. Po 40tce jeszcze bardziej. Spełniam się zawodowo, co nie przeszkadza mieć też innych pasji.
 

Kopenhaga. 2016

Moja kobieca i artystyczna dusza nosi mnie w najdziwniejsze relacje, miejsca i rozmowy.

Zmieniam nałogi jak przysłowiowe rękawiczki, ale mam jeden, którego się nie pozbędę – z pasją kolekcjonuję pierwsze razy, pierwsze wrażenia, uważnie klatka po klatce, chwytam momenty, bo z nich składa się życie. W ten sposób celebruję wolność.

Lubię spędzać czas z ludźmi. Od ludzi najlepiej uczę się,  czym jest wolność. Widzę,  jak łatwo niektórzy ją oddają. Widzę,  jak dzielnie niektórzy o nią walczą każdego dnia.

Dotychczas blogowo spełniałam się pisząc:

Blog o Slow Life  (jest to pierwszy blog o slow life), który też jest nadal inspiracją dla wielu osób, które nurtem tym się interesują. To dobry początek.

MiM – on i ja, czyli małżeński dialog – humor małżeński. Kontynuacja przebiega właściwie na FB pod #mimdialog

UPDATE:

Blondynka w Hongkongu i Chinach, czyli relacja z mojej podróży

Drogi gościu:

1. Cenię estetykę myśli – komentarze niegrzeczne, agresywne będą kasowane. Bądźmy sobie życzliwi, nawet jeśli się nie zgadzamy.

2. Proszę nie podawać żadnych linków. Linki do innych stron będą kasowane. Jeśli chcesz się ze mną czymś podzielić, zapraszam na konta social media podane na stronie głównej, bądź per e-mail.

3. Prawa autorskie obowiązują jak na każdej stronie. Proszę nie kopiować treści bez podania źródła.

4. Możesz zwracać się do mnie per Ty. Panią jestem w innych miejscach.

5. W każdej sprawie wymagającej prywatności zapraszam do kontaktu na adres e-mail. Odpowiem, gdy to tylko będzie możliwe.

E-mail: sarahgracelaren@gmail.com

 

 

PS. Wszystkie zdjęcia na blogu są moje, jeśli jest inaczej, podaję źródło.

2 myśli na temat “Słowem wstępu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s