Wszystko było, wszystko będzie

Nowy początek.

Jest 3 nad ranem dnia 03. maja 2015 (wiem, wiem, ta symbolika mnie też ujmuje). Jestem tak podniecona tym faktem, że rozpoczynam nowego bloga, że nie mogę spać. Niedawno rozstałam się z blogiem, który prowadziłam przez 4 lata. Przed nim również rozstałam się z blogiem, który prowadziłam przez ponad 5 lat. Z tym blogiem pewnie… Ale bez przesady. To początek. Do końca mam przynajmniej 4 lata.  Trzeba je wypełnić, chciałabym wypełnić je dobrze. Nie, nie dobrze. Doskonale. O czym będzie ten blog. Hmmm. To właściwie się okaże, bo jestem kobietą i mogę zmienić zdanie, ale wiem jedno: chciałabym ożywić kult kobiet z klasą. Za mało ich ostatnio. Za mało. Sama bardzo mocno do takiej kobiety aspiruję, ale wzorców niewiele. Zanikają.

Czas zaciera to, co definiuje kobiety z klasą, damy. Trzeba coś z tym zrobić i właśnie taki cel sobie obrałam.

Jak będzie to przebiegać? Zobaczymy. Niemniej, rozpoczynam odwracanie rzeki kijem i idealistycznie chciałabym, aby bycie damą znowu było pożądane nie tylko przez same kobiety, ale też przez mężczyzn. Nie zmienia to jednak faktu, że będę poruszać tematy ze wszelkich możliwych dziedzin, które uważam za ciekawe, bo jak na damę przystało – jestem nieprzyzwoicie wszechstronna, co mam zamiar też tu pokazywać i tymże kusić czytelników. Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnych notkach.

Advertisements
Informacje

emancypantka | kocham wolność i szukam równowagi między skrajnościami (smart&slow).

Tagged with: , , ,
Napisane w 100% bycia 40tką

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Follow LASARA on WordPress.com

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 216 obserwujących.

Instagram
Jakby ktoś chciał zacząć od początku, to tu. #begging #hel #poland #ilovepl #travelphotography Niezmiennie : równowaga między skrajnościami #madebyml #balans #stemple Nic nie musisz. Fajnie... Bo możesz. <wolność> #madebyml #stemple #wolność Dziękuję za miniony dzień #madebyml #stemple #thanks #likeapray #mantra #sea🌊 #sky #clouds #ship #sunyday #ilovepl #chillout #hel #nafalochronie #ontheway #piękna #foka #ilovepl #nature #animals #chillout
Licznik:
  • 35,016 hits
%d blogerów lubi to: